Sofa Narożnik Farini do salonu
4.85
Opis
PRODUKCJA NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE.
Klauzula dotycząca braku prawa odstąpienia od umowy w przypadku zamówień indywidualnych
Zgodnie z art. 38 pkt 3 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w odniesieniu do produktów nieprefabrykowanych, wyprodukowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
W związku z powyższym zamówiony produkt, wykonany na indywidualne zamówienie zgodnie z parametrami przekazanymi przez Klienta, nie podlega zwrotowi ani wymianie, o ile nie posiada wad fizycznych lub niezgodności z umową, które podlegają odpowiedzialności sprzedawcy na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego dotyczących rękojmi (art. 556 i następne Kodeksu cywilnego).
MODEL: FARINI
Narożnik jest produkowany na indywidualne zamówienie, dlatego prosimy w UWAGACH do zamówienia
podać informacje na temat wyboru kolorystyki i materiałów, oraz wyboru strony mebla:
1) Czy wybieramy Lewostronny narożnik czy Prawostronny narożnik

2) Którą tkaninę i kolor wybieramy (np. SAWANA 02 / SOFT 11)
SPECYFIKACJA PRODUKTU
- Siedzisko wykonane na sprężynie falistej
- Brak pojemnika
| SZEROKOŚĆ | 250 cm |
| DŁUGOŚĆ | 160 cm |
| WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA MEBLA | 80 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ SIEDZISKA | 60 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 97 cm |
| WYSOKOŚĆ SIEDZISKA | 42 cm |
| WYSOKOŚĆ PODŁOKIETNIKA | 60 cm |
| WYSOKOŚĆ NÓG | 15 cm |
| WAGA | około 100 kg |
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
TKANINY DO WYBORU
Jest kilka tkanin w tym wiele różnych kolorów do wyboru poniżej.
Przy składaniu zamówienia prosimy wpisać w uwagach wybrany kolor i tkaninę.



TKANINA ADRIANA (BOUCLE) - DODATKOWY KOSZT 300 ZŁ

Kliknij w nazwę tkaniny poniżej jeżeli chcesz zobaczyć jej powiększenie:
