Zwroty i reklamacje

Reklamacje

Jeżeli uważają Państwo, że otrzymali towar posiadający fabryczne wady lub uszkodzenia wynikłe w skutek transportu, prosimy o dostarczenie stosownych zdjęć ukazujących skalę uszkodzeń lub wad, na adres skrzynki pocztowej bigmeble@onet.eu  oraz telefoniczny kontakt z obsługą sklepu BiG Meble pod numerem telefonu 731 048 805.

Osoby zajmujące się reklamacją niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia podejmą kroki w celu jej realizacji. Reklamacje rozpatrywane są od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura obsługi.

Zwroty

Jeżeli z jakiejś uzasadnionej przyczyny, po dokonaniu zakupu w naszym sklepie internetowym, stwierdza Państwo że chcą zrezygnować z nabytego właśnie towaru, naturalnie istnieje taka możliwość. Na skorzystanie z takiego prawa mają Państwo czas nawet do 100 dni od czasu dostarczenia zakupionych przedmiotów. Warunkiem jest aby towar był nie używany, przedłożenie dowodu zakupu oraz dostarczenie nam odpowiedniego formularza odstąpienia od umowy zawartej na odległość. W takiej sytuacji niezbędne jest również oryginalne opakowanie zakupionego przedmiotu. W przypadku nie dotrzymania warunków zwrotu zastrzegamy sobie prawo do wypłacenia nie pełnej kwoty uiszczonej za zakupione przedmioty.

Zwracany towar należy przesłać transportem we własnym zakresie. Koszt transportu pokrywa Klient. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi który nie zastosował się do warunków zwrotu towaru.

 

 Pobierz wzór odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl