Łóżko 160x200 Tapicerowane Bergamo Welur Beżowe + Pojemnik
5
Opis
Łóżko sypialniane BERGAMO wyróżnia się na tle innych łóżek swoim charakterystycznie pikowanym wezgłowiem imitując piękne i stylowe kafelki, co sprawia, że jest to najbardziej wybierany produkt w całej gamie łóżek tapicerowanych naszej firmy. Posiada niezbyt wysokie wezgłowie, które jest miękkie oraz przede wszystkim eleganckie, a zostało wykonane z najwyższą precyzją i z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół dając w efekcie prosty lecz ciekawy design. Dodatkowo łóżko te wyposażone jest w stabilny stelaż metalowy wraz z listwami z mocnego drewna klejonego.
Nasze łóżko tapicerowane BERGAMO z całą pewnością doskonale wypełni przestrzeń sypialnianą i będzie jej centralnym punktem.
OPIS PRODUKTU
Przedmiotem sprzedaży jest wygodne i nowoczesne łóżko tapicerowane ze stelażem i pojemnikiem na pościel BERGAMO
WYMIARY ŁÓŻKA
Szerokość: 169 cm
Długość: 214 cm
Wysokość: 95 cm / 35 cm
Pod materac: 160 x 200 cm
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 3 cm
WYKOŃCZENIE
Tkanina welurowa to bardzo mocny materiał tapicerski o wysokiej odporności na zniszczenia i zabrudzenia. Niezwykle przyjemny w dotyku przypominający miękką i aksamitną skórkę brzoskwini. Doskonała tkanina do mebli tapicerowanych.
+ STELAŻ
Metalowa rama stelaża + 28 listew elastycznych mocnego drewna klejonego, szerokość listwy 5cm grubość 1cm, dostosowany do wszystkich rodzajów materacy.
Łóżko wysyłamy w dwóch paczkach do samodzielnego montażu, który jest bardzo prosty. W paczce znajduje się czytelna instrukcja oraz narzędzia, elementy i śruby niezbędne do złożenia łóżka.
Dane techniczne
| Wysokość | 95 cm |
| Długość | 214 cm |
| Szerokość | 169 cm |
| Rozmiar | 160x200 |
| Materiał | Tkanina welurowa |
| Materac w zestawie | Nie |
| Pojemnik | Tak |
| Kolor | Odcienie brązu i beżu |
| Typ produktu | Łóżko standardowe |
| Dostępne od ręki | Tak |

