Łóżko 180x200 Tapicerowane Cosenza Welur Szare + Pojemnik
5
Opis
Łóżka sypialniane COSENZA to klasyka gatunku. Trzy duże kafle na wezgłowiu i przodzie łóżka to zabieg wizualny, który przyciąga do siebie użytkownika z prostym i wyrafinowanym spojrzeniem na estetykę wnętrz .
OPIS PRODUKTU
Przedmiotem sprzedaży jest wygodne i nowoczesne łóżko tapicerowane ze stelażem i pojemnikiem na pościel COSENZA
WYMIARY ŁÓŻKA
Szerokość: 189 cm
Długość: 214 cm
Wysokość: 95 cm / 35 cm
Pod materac: 180 x 200 cm
TOLERANCJA WYMIARÓW WYNOSI +/- 3 CM
WYKOŃCZENIE
Tkanina welurowa to bardzo mocny materiał tapicerski o wysokiej odporności na zniszczenia i zabrudzenia. Niezwykle przyjemny w dotyku przypominający miękką i aksamitną skórkę brzoskwini. Doskonała tkanina do mebli tapicerowanych.
+ STELAŻ
Metalowa rama stelaża + 28 listew elastycznych mocnego drewna klejonego, szerokość listwy 5cm grubość 1cm, dostosowany do wszystkich rodzajów materacy.
Łóżko wysyłamy w dwóch paczkach do samodzielnego montażu, który jest bardzo prosty. W paczce znajduje się czytelna instrukcja oraz narzędzia, elementy i śruby niezbędne do złożenia łóżka.
Dane techniczne
| Wysokość | 95 cm |
| Długość | 214 cm |
| Szerokość | 189 cm |
| Rozmiar | 180x200 |
| Materiał | Tkanina welurowa |
| Materac w zestawie | Nie |
| Pojemnik | Tak |
| Kolor | Odcienie szarości |
| Typ produktu | Łóżko standardowe |
| Dostępne od ręki | Tak |

